ZOOLOGICKÁ ZAHRADA BURGAS - kvartál Černo more

                           

ZOO Burgas je  příjemným místem k odpočinku a relaxaci. Jedná se o soukromou, zoologickou zahradu.  Na ploše 38 akrů můžete vidět přes 650 zvířat. K dispozici je dětské hřiště, restaurace s otevřenou a uzavřenou částí.

ZOO má úžasnou sbírku bílých zvířat, bílý velbloud dvouhrbý, bílí polární vlci, bílí pávi, bílí skunci, albínští klokani, bílí jeleni a další. Je zde největší škála pávů /29 variací/, původně byla ZOO paví farmou.

V ZOO máte si možnost nakrmit i některá zvířata. V restauraci zakoupíte za 1 leva kelímek se zeleninou a zrním.

Zoologická zahrada se nachází zhruba 10 km za Burgasem, v kvartálu Černo more. Z Burgasu se do ZOO dostanete městskou hromadnou dopravou za městskou taxu. Autobus číslo 6 odjíždí z autobusového nádraží Západ. Nastoupit se do něho dá také u nemocnice /zastávka Zornica/. Vystoupíte na zastávce s názvem Zoologická zahrada. Zde vás již přímo do ZOO, která je pár metrů od zastávky dovedeou cedule. Při zpáteční cestě je dobré si na pokladně zahrady přečíst jízdní řád, jak vám jede autobus nazpět.

Pokud budete cestovat autem, na webových stránkách zahrady naleznete navigaci

Cena vstupného do ZOO  je 5 leva pro dospělé, 3 leva děti

Цени на билети:

Деца до 2 години: безплатно
От 2 до 14 години: 3 лева
Над 14 години: 5 лева

Webové stránky zahrady: www.zooburgas.com

Zoologickou zahradu a její nejnovější informace naleznete též na facebooku.

V zoologické zahradě jsme adoptovali maru patagonskou, druhého, největšího hlodavce. Jsme ve spojení s majitely ZOO. Pravidelně nám posílají videa a fotografie.