Ubytování v penzionu na skalách u moře

Sozopol-vyhled Sozopol-penzion-1Sozopol-penzion-6

/polohu penzionu naleznete na označeném místě po rozkliknutí mapy/

Sozopol  nejstarší město na bulharském pobřeží, původem osada, založena roku 610 př.n.l.
Krásné historické městečko, které se v dnešní době dělí na starý a nový Sozopol. Obě místa mají své kouzlo.
Penzion je umístěn přímo!!! u moře v nové části Sozopolu s nepřekonatelným výhledem na moře.V noci slyšíte bouřející vlny jak bouchají o skály pod penzionem. Pláž je od penzionu kousek, 4 minuty chůze. V Sozopolu jsou dvě velké pláže, dále možnost koupání na skalách v historickém městě. Sozopol nabízí vše, co si můžete přát, historická zákoutí, spousty restaurací, kde začínájí být běžné i jídelníčky v českém jazyce, nespočet obchodů, stánků s bulharskou keramikou a suvenýry. Spojení ze Sozopolu je pravidelnou linkou, která jezdí po 30 minutách od rána do večera s Burgasem, také spojení se Sofií několikrát denně.
Nabízí se vám zde spousta zajímavých výletů a atrakcí. Vyjížďky lodičkou podél ostrovů u Sozopolu, výlet lodí s občerstvením do Nessebaru. Projet se můžete pobřežím v kočáru taženým koňským spřežením.  Samozřejmostí jsou půjčovny aut.
Na pláži si za poplatek můžete půjčit slunečník, lehátko, polstr na lehátko a stolek. Je možné také individuální koupání se svým slunečníkem.

Rodinný penzion, má skvělou polohu, je přímo u moře a do oken svých apartmánů slyšíte burácení moře o skály,  vám nabízí vybavené apartmány TV, samostatnou koupelnou s WC,klimatizací, ledničkou, terasou. O úklid a chod penzionu se stará majitelka, která s manželem bydlí v přízemí penzionu. Samozřejmostí je výměna lůžkovin. Na každém patře je menší kuchyňka, sloužící spíše k ohřevu, než k vaření. Nedaleko je  placené, hlídané parkoviště.

Tento penzion je dostupný jak pro individuální turisty autem, tak pro ty, kteří přiletí na letiště v Burgasu, je zde skvělé spojení linkou až na místo. Je zajištěn i odvoz smluvním taxi přímo z letiště na místo - v případě zájmu - viz . rubrika Transfery

V penzionu mají přímý výhled na moře pouze třílůžkové pokoje, apartmán má výhled postranní a dvoulůžkové pokoje mají výhled do zahrady. Penzion má bezplatnou wifi.Apartmány /pokoje/:
všechny pokoje mají balkon,  TV kabel /wifi/,  ledničku, samostatnou koupelnu s WC, přímý výhled na moře/mají pouze třílůžkové/  , apartmán má postranní výhled na moře, dvoulůžkové jsou situovány do zahrady-výhled je možný z balkonu, který je na společné chodbě/,  klimatik. Kuchyňka je na patře /pro 2 pokoje/ , která není ovšem na vaření, pouze na ohřívání a uvaření kávy.

Majitelé jsou starší, velmi příjemní a komunikativní lidé.

Pokud cestujete dva a máte zájem o přímý výhled na moře v třílůžkovém pokoji, je to možné-viz. ceník.


-  2x  dvoulůžkový /výhled do zahrady/

-  2x třílůžkový /čelní-přímý výhled na moře-skály-moře je hned pod penzionem/

-  1x dvoupokojový apartmán pro 4 osoby / s balkonem/,   4 pevná lůžka+1 přistýlka

  /v apartmánu výhled na moře není čelní, ale postranní/


____________________________


Ceník na sezonu 2021:


35 euro dvoulůžkový pokoj

40 euro třílůžkový pokoj

55 euro apartmán, 2 pokoje, 4 lůžka

/je možné dát do pokojů dětskou postýlku/ - bez poplatku

Ubytování objednávejte na emailu v rubrice Kontakty

.

Výhled ze třílůžkových pokojů přímo k moři

Sozopol-hlavni-vyhled   Sozopol-vyhled-2   Pokoj-postele    Sozopol-postele-2

Sozopol-pohled-tv    Sozopol-terasa

Sozopol-koupelnaSozopol-vyhled_2